دسته‌بندی نشده

یخچال پرده هوا در تهران

یخچال پرده هوا در تهران

یخچال پرده هوا در تهران

بی شک تهران به عنوان پایتخت کشور عزیزمان ایران که بیشترین میزان جمعیت را داشته به همراه کرج که قلب استان البرز هست، تقریبا 30% جمعیت کشور و 77% اقتصاد غیر نفتی را در خود قرار داده است.

تولید یخچال پرده هوا عمدتا در تهران صورت می پذیرد، حال این مهم به دلایلی از جمله:

 

  • تسهیل در تهیه مواد اولیه : شما در شهر تهران به دلیل حضور بازارهای مختلف به سادگی می توانید مواد اولیه مورد نیاز را برای تولید یخچال پرده هوا داشته باشید.
  • حجم سرمایه گذاری: معمولا سرمایه گذاری های کلان در شهر تهران صورت می پذیرد، زیرا استرس سرمایه گذاری بی بازگشت در سایر شهرها بیشتر هست.
  • حضور متخصصین در تهران: عمدتا فارغ التحصیلان ممتاز تمایل دارند، در شهر تهران ادامه زندگی و شروع فصل کاری را داشته باشند.

 

تمامی موارد فوق به همراه عوامل دیگر باعث شده است که کیفیت و قیمت در شهر تهران مناسب حال مشتریان باشد.

حال در این میان حضور صنایع برودتی حسینی در تهران باعث شده است که قطب صنعتی تولید یخچال پرده هوا در تهران به سمت شرق تهران کشیده شود.

البته برخی از صنایع بی نام و کوچک در شهرستان های اطراف همچون شهریار حضور دارند، که هم به لحاظ قیمتی و هم به لحاظ کیفی فاقد استانداردهای مطلوب بوده، و معمولا خاطره خوبی را برای مصرف کنندگان نخواهند داشت.

 

مرکز فروش یخچال پرده هوا در تهران

معمولا در شهرهای بزرگ همچون تهران مراکز مختلفی برای عرضه یخچال پرده هوا در تهران وجود دارد که، در گذشته بسیار مهم بود، ولی در حال حاظر با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی خریدار نهایی به سادگی می تواند، محصول مورد نظر را از خود کارخانه تهیه نماید.

که این مهم با خرید شما از صنایع برودتی حسینی بسیار قابل لمس است.

 

مزایای خرید یخچال پرده هوا در تهران

با توج هبه مرجعیت شهر تهران و حضور کسب و کارهای پایدار در آن بحث وارانتی در این شهر معنا پیدا می کند. البته شایان ذکر است که تولید محصولات هر چه از تهران دورتر می شود، گرانتر می گردد. به همین دلیل، مزایای این خرید شامل:

  • قیمت مناسب: قطعا در جایی که رقابت باشد، بدیهی است که قیمت کاهش پیدا می کند. و این مهم در شهر تهران بیش از هر شهر دیگری قابل مشاهده است.
  • وارانتی موجود: وارانتی همان خدمات پس از فروش هست که مشمول هزینه می گردد. گاها در برخی از موارد مشتری حاضر به پرداخت هزینه می باشد ولی خدماتی وجود ندارد که به مشتریان ارائه گردد. که صد البته در کسب و کارهایی که طول عمر بالاتری دارند، این دقدقه بسیار کمتر می باشد.
  • مرکزیت: با توجه به اینکه تهران مرکز کشور عزیزمان ایران است، لذا اکثر افراد بیشترین نرخ مسافرت را به این شهر داشته و به سادگی می توانند خرید خود را داشته باشند.

البته با توجه به احترام به تمام تولید کنندگان در سرتاسر کشور مشاهده می شود که در شهرستانها به دلیل حداقل رقابت، کیفیت پایین تر از حد استاندارد بوده و مشتریان با دشواری های مختلفی روبرو می شوند.

صنایع برودتی حسینی با توجه به تولید گسترده یخچال های پرده هوا، قطب تولید این محصول در کشور شده است. شایان ذکر است که این قطبیت باعث کاهش هزینه و افزایش کیفیت برای مشتریان عزیز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *