تازه های صنعت یخچال و فریزر

یخچال نوشیدنی

یخچال نوشیدنی

 

یخچال نوشیدنی

یخچال نوشیدنی، یخچالی است که در عموم فروشگاه ها و مراکز غذایی به وفور دیده می شود، که نقش انبار، ویترین و برودت نوشیدنی ها را به عهده دارد. این یخچالها در ابعاد و اندازه های کوچک تولید شده و از کارایی و کاربری بسیار بالایی در این مجموعه ها برخوردار می باشند.

شایان ذکر است که با توجه به تغییر سلیقه نسل حوان و علاقه مندی آنها به تهیه انواع نوشیدنی های جذاب در منزل، یخچال نوشیدنی جای خود را در اکثر خانه ها باز نموده است. و از این محصول در منازل و دفاتر کاری به وفور استفاده می شود. به طوری که در شرکت های لوکس در اتاق تمامی مدیران ارشد یخچال نوشیدنی را شما خواهید دید.

صنایع برودتی حسینی با تولید یخچال نوشیدنی در چن سایز:

 • پنج فوت
 • شصت سانت
 • هفتاد سانت
 • هشتاد سانت

بخش مهمی از نیازهای کشور را در این راستا پوشش داده است.

 

یخچال نوشیدنی

یخچال نوشیدنی

 

یخچال نوشیدنی در فروشگاه

در تمامی فروشگاه ها بخش فروش نوشیدنی یکی از سودآورترین پخش ها می باشد. گاها زمانی که در پای صحبت این دوستان می نشینیم، به این نکته که در فصل تابستان سود بسیار مناسبی از این بخش دارند، به طوری که تمامی هزینه های مغازه را در طول سال که شامل اجاره مغازه، پول کارگر و قبوض می باشد را از بخش فروش نوشیدنی تامین می نمایند.

 

نقش یخچال نوشیدنی در فروش مغازه

گاها برخی از صاحبان این کسب و کارها به بخش نوشیدنی اهمیت نداده و از یخچال های چهار درب قدیمی برای انواع نوشیدنی استفاده می نمایند. از معایب این یخچالها عمق بالا و سطح دسترسی بسیار بد می باشد. امروزه با توجه به رقابتی شدن کسب و کارها مخصوصا سوپر مارکت ها، داشتن مغازه شیک و تمیز با روشنایی مناسب و چیدمان خوب می تواند باعث افزایش فروش و متعاقبا سود آوری بیشتر گردد.

نوشیدنی های خوش رنگی که به صورت مرتب در یخچالهای نوشیدنی چیده می شود، اگر در یخچال نوشیدنی صنایع برودتی حسینی قرار گیرد که از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است، موجب ایجاد جلوه ای ویژه در مغازه خواهد گردید.

 

قیمت یخچال نوشیدنی

قیمت یخچال نوشیدنی به عواملی همچون:

 • اندازه و ظرفیت یخچال
 • نوع موتور
 • مشخصات فنی
 • زیبایی
 • میزان برودت
 • گارانتی

بستگی دارد.

بدیهی است که یخچا 80 سانت از یخچال 5 فوت گرانتر است و مهمترین دلیل این موضوع استفاده از متریال و مواد اولیه بیشتر است.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت یخچال نوشیدنی موتور آن می باشد که عواملی همچون:

 • قدرت موتور
 • برند موتور
 • نو و یا دسته دوم بودن موتور

در قیمت یخچال نوشیدنی تاثیر گذار است. به طوری که بدیهی است در یک برند یکسان موتور یخچال 1/4+ از 1/4 قوی تر و گرانتر است. یا برند سکاپ یا همان دانفوس از برند سابکول بهتر و گرانتر می باشد.

 

البته برخی از کارگاه ها و حتی این روزها کارخانجات برای کسب سود بیشتر متاسفانه اقدام به نصب موتور یخچال دسته دوم کرده و قیمت یخچال نوشیدنی را ثابت نگه داشته و سود خود را بیشتر می کنند

شاید یکی از دلایل بسیار مهمی که باعث می شود خیلی از فروشگاه ها از سرمایه گذاری روی یخچال نوشیدنی پرهیز کند، بحث قیمت آن می باشد. هر چند ما معتقدیم که سرمایه گذاری در بحث نوشیدنی در تمامی فروشگاه ها قابل برگشت و اثر گذار است، ولیکن باید محدودیت های سرمایه گذاری در این حوزه و شرایط صاحبان فروشگاه را نیز درک کنیم.

به طور مثال در فروشگاه های کوچک که به صورت استیجاری راه اندازی می شوند و قرارداد رهن و اجاره در آنها یک ساله می باشد، استرس سرمایه گذاری همیشه مشهود و به همین دلیل این تیپ از فروشگاه ها حاضر به سرمایه گذاری در این حوزه نمی باشند.

به همین دلیل گاها به سراغ تصمیمات درجه دو می روند که شامل:

 • استفاده از یخچال های موجود
 •  خرید یخچال دسته دوم
 • عدم توجه به بخش نوشیدنی
 • استفاده مشترک از یخچال در بخش لبنیاتی و نوشیدنی

در این میان که برندهای مشابه در حال عرضه یخچال به قیمت 400 دلار می باشند، صنایع برودتی حسینی با عرضه یخچال با کیفیت مشابه و قیمت 199 دلار که همیشه از نمودار کاهش قیمت برخوردار است این مشکل بزرگ را حل نموده است. به طوری که همه فروشگاه ها از بزرگ تا کوچک بتوانند نیازهای خود را به سادگی پوشش داده و مشکلی در این حوزه نداشته باشند.

مغازه های بزرگ به جای خرید دو یخچال می توانند 4 عدد خریداری نمایند و مغازه های کوچک نیز شرایط خرید یک عدد یخچال را داشته باشند.

 

 

یخچال نوشیدنی

یخچال نوشیدنی

 

یخچال نوشیدنی دسته دوم

یخچال و یا محصولات برقی را دسته دوم تهیه ننمایید. این نصیحت همیشه از پدران ما یا افراد با تجربه در فامیل به کرات شنیده شده است. این مهم در یخچال نوشیدنی از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است. این دلایل بیشتر به دلیل عواملی همچون:

 • خرابیی که در دراز مدت خود را نشان می دهد
 • هزینه تعمیر بسیار بالای یخچال
 • عدم وجود گارانتی
 • ظاهر نازیبا
 • قیمت مبهم
 • طول عمر پایین تر

جالب است بدانید که فروشگاه داران با تجربه و موفق در سال پنجم استفاده از یخچالها آنها را به صورت دسته دوم فروخته و یخچال نوشیدنی نو و یا سایر یخچالها را تهیه می نمایند. گاها مشاهده می شود برخی از افراد سود جو یخچال نوشیدنی دسته دومی را به معرض فروش می گذارند که نیاز به تعمیر و سرویس اساسی داشته باشد.

 

به همین دلیل پیشنهاد می شود که از خرید یخچال های دسته دوم پرهیز نمایید.

یا گاها مشاهده می شود برخی از افراد یخچال دسته دوم را بالاتر از قیمت نو و آکبند خریداری می نمایند. هر چند برای خرید هر کالایی می بایست هر فردی تحقیقات لازم را انجام داده و سپس تصمیم بگیرد. گاها به دلیل کمبود وقت یا دیدگاه سنتی که تصورش بر این است که یخچال نوشیدنی دسته دوم و یا اساسا هر کالای دسته دومی بسیار ارزان تر از کالای نو می باشد، دچار این اشتباه فاحش شده و یخچال دسته دوم را از یخچال نوشیدنی نو  و آکبند گرانتر می خرند.

در کنار این موارد وقتی که شما طول عمر یخچال و یا هر کالایی را می گذارید گاها می بینید که یخچال دسته دوم طول عمر مفید خود را سپری نموده و کم کم در حال اوراق شدن و خروج از سیستم کاری قرار دارد.

در انتهای این بخش از مطلب می بایست به این مورد اشاره کنیم که اصولا هزینه تعمیر یخچال بسیار بالا می باشد و این مهم بیشتر به دلیل فرهنگ رایجی است که از گذشته وجود داشته و همچنان در روری همان پاشنه می چرخد.

به این ترتیب پیشنهاد می شود که شما به عنوان فردی که هوشمندانه اقدام به خرید هر کالایی می کنید از خرید یخچال نو و آکبند به عنوان یک انتخاب قوی و با استدلال منطقی تر پیروی نمایید.

 

یخچال ایستاده نوشیدنی

بهترین یخچال برای نگهداری و نمایش نوشیدنی یخچال ایستاده نوشیدنی است. گاها برخی از دکه ها از فریزر خوابیده صندوقی برای این کار استفاده می نمایند، که البته برای محصولاتی که تنوع کمی دارند، ممکن است کارایی داشته باشد. اما زمانی که تنوع بالا می رود طبقه بندی آنها با مشکل روبرو می گردد. به همین دلیل به ندرت از این محصولات به جای یخچال ایستاده نوشیدنی استفاده می شود.

در برخی از فروشگاه ها از یخچال ایستاده پرده هوا استفاده می گردد که دارای مزایا و معایب خود می باشد. به طور مثال سهولت در خرید مشتری و زیبایی و پرستیج بالایی دارد و از آن طرف نسبت به یخچال ایستاده نوشیدنی از قیمت بسیار بالا، خنک کنندگی کمتر به دلیل اینکه فاقد درب است و احتمال خرابی بیشتر به همراه جا گیری آن قافیه را به یخچال ایستاده نوشیدنی می بازد.

یخچال ایستاده نوشیدنی در همه جا از کارایی بالایی برخوردار است، صنایع برودتی حسینی با تولید این محصولات بر پایه کیفیت و با قیمتی بسیار عالی تامین کننده بخش مهمی از بازار تهران می باشد. شما در این تولیدات مطمئن هستید که یک نوشیدنی با دمای بسیار عالی به مشتری تحویل خواهید داد. و با این یخچالها بخش نوشیدنی فروشگاه بدون کم و کاستی فروش عالی را برای شما خواهد داشت.

 

یخچال نوشیدنی ویترینی

گاها برخی از افراد تصور می کنند که وظیفه یخچال فقط خنک کردن نوشیدنی می باشد. اما ما در این مطلب در این طرز فکر را به چالش خواهیم کشید. وظایف یخچال نوشیدنی:

 • سرد کردن نوشیدنی ها
 • انباری برای نگهداری نوشیدنی
 • ویترینی برای نمایش نوشیدنی

یخچال نوشیدنی ویترینی همان کاری را می کند که ویترین یک بوتیک یا لباس فروشی انجام می دهد. وظیفه کشش و جذب مشتری در فروشگاه ها و مغازه ها به عهده یخچال نوشیدنی ویترینی در بخش نوشیدنی می باشد. به همین دلیل اهمیت یخچال نوشیدنی ویترینی که همان افزایش فروش و بالا بردن سود می باشد را در فروشگاه ها یخچال نوشیدنی ویترینی بازی می کند.

 

یخچال نوشیدنی در دیوار

یکی از مکان هایی که برای عرضه یخچال نوشیدنی می باشد، نرم افزار دیوار می باشد. یخچال نوشیدنی در دیوار به شدت مورد توجه کسانی قرار دارد که خواهان خرید یخچال نوشیدنی ارزان هستند.عموما یخچال نوشیدنی در دیوار مختص کالاهای ارزان می باشد و در محیط ترب مختص بازار رقابتی بین تولید کنندگان و دیجی کالا مختص افرادی است که دانش کامپیوتری بالاتری دارند.

صنایع برودتی حسینی یخچال نوشیدنی در دیوار را به پایین ترین قیمت در این اپلیکیشن عرضه می نمایید.  و در بازار ترب و دیحی کالا نیز حضور مستمری دارد. این موارد نشان دهنده بالاترین سطح کیفی و پایین ترین قیمت در بازار است.

اما خرید یخچال نوشیدنی در دیوار چون قابلیت پرداخت آنلاین را ندارد، بسیار کمتر مورد توجه قرار می گیرد. و مشکلات دیگری که این نرم افزار دارد، این کمبودها راتشدید می نماید.

 

یخچال نوشیدنی در دیجی کالا

یکی از درگاه های فروش یخچال نوشیدنی در دیجی کالا می باشد، که صنایع برودتی حسینی در آن نقشی فعال داشته و به تنهایی بازار این اپلیکیشن را در اختیار دارد.

با توجه به سطح کیفی مشتریان دیجی کالا، این محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می شود. شایان ذکر است که تمامی محصولات در صنایع برودتی حسینی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و عدالت در تولید و مشتری مداری همیشه برقرار است.

 

یخچال نوشیدنی کوچک

چابکی یکی از شروط انتخاب یخچال در فروشگاه ها هست. یخچال نوشیدنی کوچک مورد علاقه اکثر مغازه دارها می باشد زیرا به سادگی می توانند آن را جابچا کرده و در زمان تغییر دکوراسیون و یا جابجایی با مشکل روبرو نشوند

یخچال نوشیدنی کوچک که در ابعاد 60 و 70 سانت در بازار ما شناخته می شود، بسیار پر کاربرد و شاید بتوان گفت که پرطرفدار ترین محصول در بین محصولات صنایع برودتی فروشگاهی می باشد.

با توجه به علاقه اکثر مغازه ها مبنی بر تفکیک اجناس در یخچالها و فضاهای مختلف قطعا نیازمندی مهمی به یخچال نوشیدنی کوچک می گردد.

البته یخچالهای کوچک با توجه به سادگی سیستم کاری آنها بسیار کمتر خراب شده و از طول عمر بیشتری برخوردار هستند. از ویژگی های دیگر یخچال های کوچک این است که این محصولات بسیار دیرتر از چشم می افتند.

یخچال نوشیدنی بزرگ

یخچال نوشیدنی زیبا

یخچال نوشیدنی ارزان

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *