تازه های صنعت یخچال و فریزر

یخچال نوشابه کوچک

فریزر ایستاده 5 فوت پروتئینی

با راه اندازی و توسعه کسب و کارهای مواد غذایی کوچک نیاز به یخچال نوشابه کوچک بیشتر احساس شد. در این میان وجود تجربه های تلخی از کیفیت این محصولات که عموما در هتل ها دیده می شود. بسیاری از فرصت های رشد این محصول را گرفت.

اما صنایع برودتی حسینی با معرفی محصولی به نام یخچال ایستاده 5 فوت باعث تحولی بزرگ در این کسب و کار گردید. این محصول که از دمای بسیار خوبی بهرمند بودن، راه حل جدیدی برای فضاهای کوچ ایجاد کرد.

 

یخچال نوشابه کوچک

یخچال 5 فوت که نماینده و پرچمدار صنایع برودتی حسینی با برند M در بازار است در دو مدل با تاج و بدون تاج عرضه می شود. تنها تفاوت این محصولات در مصارف تبلیغاتی آنها می باشد. و البته ارتفاع محصولات با تاج حدودا 110 سانتیمتر و در بدون تاج 96 سانتیمتر می باشد. یخچالهای 5 فوت دارای عرض 50 سانتیمتر می باشند.

این محصول با داشتن سه طبقه گنجایش قرار گرفتن 100 عدد نوشابه قوطی کوکا کولا را دارد.

این محصول با داشتن سیستم روشنایی منحصر به فرد، دارای ظاهری درخشان در محیط های تاریک است. اصولا یخچال نوشابه کوچک برای مکان های کوچک و یا دفاتر مدیران عالی رتبه مورد استفاده قرار می گیرد.

با وجود استیکرهای بسیار زیبایی که در کارخانه تولید و چاپ می گردد، دست مشتریان عزیز در انتخاب بسیار باز می باشد. تا با سلیقه خود و متناسب با محل مورد نظر بتوانند طرح خود را انتخاب نمایند. لذا به شما پیشنهاد می شود که از گالری عکس صنایع برودتی حسینی بازذیذ به عمل بیاورید.

 

<yoastmark class=

 

آینده رشد یخچال نوشابه کوچک

با توجه به تخصصی شدن مشاغل ما می بینیم که یخچال نوشابه کوچک نیاز اصلی اکثر کسب و کار ها را برآورده نموده است. اما در کنار این محصول شاید حضور یخچال نوشابه 60 سانت با ارتفاع 2 متر بتواند یک رقیب سخت برای یخچال نوشابه کوچک 5 فوت باشد. اختلاف قیمتی بسیار نزدیک آنها به هم باعث شده است که در انتخاب مشتریان بحث های جدیدی باز گردد که آن بیشتر در حوزه آینده و افزایش ظرفیت فروش آنها است.

 

به صورت کلی صنایع برودتی حسینی خود را متعهد می داند، که با براورده کردن نیازهای جامعه، بتواند کالاهای بسیار با کیفیت و خلاقانه را در اختیار هموطنان عزیز به خصوص کارآفرینان جوان قرار دهد.

بی شک مسیر دشوار توسعه و تولید کالای مورد نیاز در جامعه با همکاری و حمایت مهندسین جوان کشور عزیزمان ایران مقدور است. و تولید یخچال نوشابه کوچک می تواند سهمی بسیار ناچیز از توسعه ملی ما داشته باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *