تازه های صنعت یخچال و فریزر

فریزر بستنی

فریزر بستنی

فریزر بستنی

 

فریزر بستنی در بسیاری از کسب و کارها به عنوان کالای عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. البته نباید تنها به دلیل نام این محصول تصور کنیم که می بایست فقط در آن باید بستنی ریخته شود. این فریزرها اصولا با دمای بسیار پایینی که دارند، خیلی از نیازهای برودتی مجموعه هایی که بر پایه سرما بنا شدهاند را می دهند.

فریزرهای بستنی در صنایع برودتی حسینی به دو دسته زیر تقسیم می شود:

  • فریزر ایستاده تک درب فروشگاهی
  • فریزر خوابیده صندوقی فروشگاهی

فریزر بستنی ایستاده

فریزرهای بستنی ایستاده دارای ویژگی بسیار مثبتی هستند که آن طبقاتی بودن است. همانطور که می دانید طبقه بندی اجناس در هر کسب و کاری باعث سهولت در انجام فرآیند کاری می گردد.

در فریزرهای بستنی ایستاده وقتی که شما درب فریزر را باز می کنید با یک نگاه متوجه می شوید که چه چیزی هست و چه چیزی نیست. این مهم اگر با سیستمFIFO همراه باشد یعنی کالایی که اول در فریزر بستنی ایستاده قرار می گیرد اول مصرف شود و به همین ترتیب از داخل آن برداشته شود، شما مطمئن خواهید بود که محصولات شما از کیفیتی بالا برخوردار بوده و همچنین نرخ ضایعات شما را پایین می آورد.

البته وقتی که فریزر بستنی ایستاده دارای روشنایی باشد، شما به راحتی می توانید در تمام طول شبانه روز بدون مشکل به صورت صحیح به محصولات خود دسترسی پیدا کنید.

در تمامی محصولات فریزر بستنی ایستاده صنایع برودتی حسینی از LED  استفاده می شود. این LED ها دارای تراکم بسیار بالایی هستند و شما می توانید به سادگی از نور مناسبی برخوردار باشید.

 

فریزر بستنی صندوقی

فریزر بستنی صندوقی همان فریزرهای خوابیده داخل فروشگاه ها هست که در آنها معمولا بستنی ها را قرار می دهند. و شما همیشه با این جمله متداول روبرو هستید که آقا یا خانم اول بستنی خود را انتخاب کنید و بعد در آن را باز کنید.

فریزر بستنی صندوقی یکی از متداولترین فریزرهای داخل فروشگاه ها هست.

ولی از این محصول در اکثر رستوران ها برای دپوی مواد اولیه از جمله گوشت، مرغ و سبزیجات استفاده می نمایند.

 

<yoastmark class=

فریزر بستنی صندوقی در صنایع برودتی حسینی در چهار مدل که از نظر اندازه در طول تفاوت دارند تولید می شود:

  • فریزر 600 لیتری که در صنایع برودتی حسینی 660 لیتری می باشد
  • فریزر 500 لیتری که در صنایع برودتی حسینی 570 لیتری می باشد
  • فریزر 400 لیتری که در صنایع برودتی حسینی 440 لیتری می باشد
  • فریزر 200 لیتری که در صنایع برودتی حسینی 270 لیتری می باشد

دلیل بالاتر رفتن ظرفیت ها در صنایع برودتی حسینی افزایش عرض کار و ارتفاع به همراه استفاده مفید از بالای موتور خانه می ب

 

فریزر بستنی صندوقی اصولا دارای برفک می باشند و این سیستم ها بر پایه اتصال لوله سرد اواپراتور به بدنه آلمینیوم باعث انتقال سرما می گردند. این فریزرها برای اینکه بتوانند سرمای مناسبی را به ما بدهند، در صنایع برودتی حسینی از شیشه های low e  استفاده می شود.

همانطور که در مقاله تخصصی در بخش فریزرهای خوابیده عنوان کردیم این شیشه ها دارای جیوه بوده و از ورود گرما که همان اشعه فرابنفش و مادون قرمز است به داخل وان یخچال جلوگیری می نماید.

البته اگر درب فریزر به مدت زیادی باز باشد بجز کاهش دمای محصول باعث ایجاد برفک های قطورتر نیز می گردد. به همین دلیل شما می بینید که حرف فروشنده فروشگاه که می گفت اول محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید وسپس درب فریزر را باز کنید خیلی بی راهه نمی باشد.

 

فریزر ایستاده فروشگاهی

یکی از مواد پر اهمیت در فروشگاه ها دکوراسیون فروشگاه می باشد. با توجه به رقابتی شدن این کسب و کار می توان مبحث دکوراسیون را یکی از فاکتورهای جذاب در انتخاب محل خرید مشتریان قلمداد کرد.

حتما مشاهده کرده این که اگر دو سوپر مارکت در یک مکان قرار داشته باشند و از تمامی جهات یکسان باشند، گوی سبقت را فروشگاهی خواهد برد که دارای دکوراسیون شیک و متمایز تری هست.

با فرض بر اینکه دکوراسیون نقش مثبتی در انتخاب مکان خرید مشتریان دارد فریزر بستنی ایستاده فروشگاهی که توسط صنایع برودتی حسینی تولید می شود، یکی از بهترین انتخاب ها برای مشتریان می تواند باشد.

فریزر بستنی ایستاده فروشگاهی ما تفاوت های آشگاری با سایر فریزر بستنی ایستاده فروشگاهی دارد. که مهمترین عوامل موارد زیر است:

  • استیکر: استیکرهای زیبا که مناسب با محل و سایر پارت های دکوراسیون است. یعنی در اینجا دست شما کاملا باز است که به جای اینکه دکور مغازه خود را با یخچال های خود یک دست کنید، محصولی را انتخاب نمایید که تا حد امکان به دکور شما نزدیک تر است.
  • نور پردازی: در محصولات ما از LED  های پرتراکم استفاده می شود که دارای لوکس نوری بالاتری است، و به همین دلیل مغازه را روشن تر نموده و روی خرید مشتری تاثیر مثبت دارد.
  • زیبایی ساخت: با توجه به اینکه محصولات ما دستگاه های پیشرفته ای ساخته می شود، اصولا زیبایی یک بخش جدا نشدنی از کار می باشد. به طور کلی خم های تیز و زاویه های متقارن یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب فریزر بستنی ایستاده فروشگاهی از صنایع برودتی حسینی می باشد.

 

<yoastmark class=

 

فریزر صندوقی خوابیده فروشگاهی

برای شکیل کردن فروشگاه ها و برای ایجاد حس پر بودن در فروشگاه ها از فریزر بستنی صندوقی خوابیده فروشگاهی استفاده می نمایند. همانطور که می دانید از لحاظ روان شناختی مشتریان ترجیح می دهند از فروشگاه هایی خرید کنند که دارای اجناس زیادی باشند، به طور مثال دارای قفسه های پر از جنس و یخچال های پر از مواد اولیه باشند و به طوری که زمانی چشم می گردانند، کلی کالا ببینند.

با توجه به اینکه با افزایش بسیار زیاد تنوع محصول هزینه انتخاب برای مشتری بیشتر می شود.

شما برای القا حس مثبت پر بودن اجناس بهتر است که از فریزر بستنی صندوقی خوابیده فروشگاهی در فروشگاه استفاده نمایید.

فریزر بستنی صندوقی خوابیده فرو.شگاهی که در آن عموما بستنی نگهداری می شود.

و گاها از آنها برای نگهداری فرآورده های پروتئینی نیز استفاده می شود، معمولا در سر راهروها و یا ابتدای کوریدور تنقلات قرار می گیرد.

یعنی این فریزرها در بخش مواد غذایی و در ابتدای کوریدور قرار می گیرند.

که مشتری در پایان خرید آخرین انتخاب را انجام داده و تا زمانی که محصول را به خانه نبرده است، دچار دیفراست نگردد.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر با ما تماس بگیرید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *