تاپینگ بستنی

 این دستگاه مناسب جهت نمایش و عرضه انواع بستنی می باشد و از موتوری کم مصرف و سازگار با هر محیطی و آب و هوایی طراحی و تولید شده است.

فریزر خوابیده

فریزر صندوقی برای نگهداری از انواع بستنی سالار، دومینو، سبزیجات، گوشت و مرغ و انواع مواد غذایی که نیازمند به نگهداری  سالم، خنک وتازه  نگه داشتن می یاشدمورد استفاده قرار می گیرد

یخچال ایستاده

این نوع یخچال صنعتی ها که دارای عایق بندی تزریق فوم هستند مناسب برای مغازه ها، سوپر مارکت ها، هایپر مارکت ها، فروشگاه ها و بعضا کافی شاپ ها و رستوران ها هستند.

فریزر ایستاده

فریزر های ویترینی ایستاده با توجه به طراحی منحصر به فرد خود بهترین انتخاب برای مغازه و فروشگاه های شما و یا حتی برای هتل ، رستوران، کافی شاپ ها ،بیمارستان ها و…. می باشد.

استیکر یخچال ایستاده

470,000 تومان
استیکر یخچال ایستاده یکی از آیتم هایی باعث زیبایی بسیار فراوان در یخچالهای ایستاده تک درب می شود، استیکر یخچال ایستاده می باشد. این استیکرها با طراحی های مختلف و جذاب باعث دو چندان کردن زیبایی محیط کار و همچنین روح بخشیدن به یخچالهای سفید می گردد. استیکرهای یخچال که توسط کارخانجات صنایع برودتی حسینی چاپ و تولید می گردد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و مدت زمان بسیار زیادی را برای شما کار خواهد نمود. البته شما می توانید هر زمان که مایل باشید استیکر یخچالهای خود را عوض نموده و از طرح های جدید و متنوع استفاده نمایید. گاها این اتفاق در خیلی از سوپر مارکت ها رخ می دهد و غالبا یکی از اهداف این تغییرات ایجاد تنوع و روح بخشیدن دوباره و ایجاد حس تازگی و متفاوت بودن در مغازه هست. یا گاها یکی از دلایل تعویض این استیکرها آسیب دیدن آن و یا به طور کلی غیر زیبا شدن آن می باشد. شما می توانید با تماسی که با چاپخانه استیکر صنایع برودتی حسینی می گیرید، سفارش خود را بگذارید، که البته چاپ تخصصی در این حوزه بسیار مهم می باشد. یعنی چاپ توسط این مجموعه که منحصرا بر روی یخچال ایستاده تک درب کار می کند بسیار با کیفیت تر از سایر مجموعه های است که به طور کلی هر طرحی را با هر متریالی اجرا می نمایند. شایان ذکر است پیکی که توسط صنایع برودتی حسینی ارسال می گردد، استیکر شما را نصب می نماید. و لذا با کمترین هزینه شما می توانید یخچال ایستاده تک درب خود را با استیکرهای زیبای این مجموعه آراسته نمایید.

اواپراتور صنعتی

240,000 تومان
اواپراتور صنعتی یکی از قطعات اصلی در سیکل تبرید اواپراتور صنعتی می باشد که وظیفه آن تبادل حرارتی در محیط داخلی فضای مورد نظر می باشد. با توجه به اینکه صنایع برودتی حسینی در حوزه تولید یخچالهای صنعتی فعالیت می نماید، این بخش را معمولا برای کارخانجات و کارگاه های تولید کننده یخچالهای صنعتی می سازد. اواپراتورهای تولید شده در این مجموعه از دو جنس مس و آلمینیوم با فین های آلمینیومی کشیده ساخته شده است، لذا این مجموعه قادر است از دو لول تا چند صد لول در طول های مورد نظر کارخانجات را تولید و با مهندسی دقیق بهترین برودت را به شما بدهد. از نظر قیمتی این محصول با توجه به ضخامت لوله مسی آن یکی از مقرون به صرفه ترین قیمت های بازار می باشد.

اواپراتور یخچال 70 سانت تک درب

2,300,000 تومان
در برخی از فریزرها مخصوصا فریزرهای تک درب از اواپراتورهای فلزی استفاده می شود که هم نقش طبقه را بازی می کند و هم سیستم خنک کنندگی را به عهده دارد. اواپراتور یخچال 70 سانت تک درب یکی از پر مصرف ترین اواپراتورهای تولیدی در بازار می باشد. که بر اساس:
 • تعداد طبقه
 • تعداد پالس
تقسیم بندی می شوند. بدین ترتیب است که عمدتا برای فریزر 70 سانت اواپراتور یخچال 70 سانت تک درب عمدتا 8 طبقه می باشد، ولی از لحاظ پالس می تواند:
 • 5 پالس
 • 6 پالس
 • 8 پالس
باشد. هر چقدر تعداد پالس ها بیشتر باشد، سرمایش بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. در  ادامه پایین تر به مطالب کلیدی می پردازیم:

پرده یخچال پرده هوا یا night cover

4,700,000 تومان
پرده یخچال پرده هوا یا night cover نایت کاور یا پرده شب که برای یخچال پرده هوا استفاده می شود، یکی از ملزومات همراه و همیشگی یخچال پرده هوا می باشد. این پرده وظیفه حبس سرما را در درون یخچال داشته و برای ساعات تعطیلی فروشگاه معمولا از این پرده ها استفاده می شود. این پرده ها از جنس آلمینیوم می باشند که ضد آب بوده و مقاومت بسیار بالایی دارند. معمولا این پرده ها از خارج از کشور وارد شده که عموما کشور ترکیه تامین کننده این پرده ها در کشور ما می باشد. اگر توجه کرده باشید یخچال پرده هوا به دلیل نداشتن هیچ محافظی همچون درب یخچال گاها تا 30% پرت انرژی دارد، و البته این مهم در مقابل افزایش فروشی که برای مجموعه به ارمغان می آورد عدد مهمی نیست. ولی برای ساعات تعطیلی فروشگاه، زمانی که شو و نمایش محصولات اهمیتی ندارد، از پرده یخچال پرده هوا یا night cover استفاده می نمایند. صنایع برودتی حسینی یکی از تامین کنندگان اصلی پرده یخچال پرده هوا یا night cover در کشور عزیزمان ایران می باشد. لذا در صورت آسیب پرده یخچال پرده هوا یا night cover شما می توانید با این گروه تماس گرفته و پرده را تهیه نمایید.

تعمیر یخچال پرده هوا فروشگاهی

5,000,000 تومان
تعمیر یخچال پرده هوا فروشگاهی یکی از مشکلات اکثر سوپرمارکت ها و هایپر مارکت ها خرابی یخچالها، مخصوصا یخچال پرده هوا فروشگاهی می باشد. این موضوع بیشتر به دلیل خرید از برندهای متفرقه و یا یخچال های دسته دوم و مستهلک به وجود می آید. حال برای تعمیر یخچال پرده هوا فروشگاهی ابتدا به ساکن باید مساله شناسایی شود، که ما در پایین همین مطلب به صورت بسیار تخصصی و مرحله به مرحله آموزش تعمیر یخچال پرده هوا فروشگاهی را نوشته ایم. البته تعمیر یخچال پرده هوا فروشگاهی توسط افراد فنی یا افرادی که با سیکل تبرید آشنا هستن امکان پذیر می باشد. ولی اگر شما به دنبال یک سرویس و یا تعمیر مطمئن هستید می توانید از کارشناسان صنایع برودتی حسینی که همان مهندسین خط تولید می باشند استفاده نمایید. زیرا اغلب تعمیر کاران یخچال، تعمیر کاران یخچال خانگی هستند و اشرافی به تعمیر یخچال پرده هوا فروشگاهی ندارند. و البته برخی از آنها که بسیار مبتدی هستند با داشتن اعتماد به نفس کاذب ممکن است هزینه بالایی را با آسیب به سایر بخش های سیکل تبرید به شما وارد نمایند. در ادامه با بررسی علل عیب و تعمیر یخچال پرده هوا فروشگاهی در کنار شما هستیم.

درب شیشه ای فریزر بستنی

2,600,000 تومان

درب شیشه ای فریزر بستنی

 
 •  شماره تماس   02122329427   –   02177000787   –   09126011937   –   09129305380
  این درب ها به صورت جفت عرضه می شوند، زیرا درب بالا و پایین تفاوت اندازه داشته و به همین دلیل جفت تولید می گردد و جفت عرضه می شود. شما می توانید این درب ها را از کارخانجات صنایع برودتی حسینی تهیه نمایید. البته بهتر است قبل از سفارش اندازه ها را به صورت کامل در آورده و سپس اقدام به سفارش نمایید. لطفا توجه نمایید که اندازه شیشه خم تمامی یخچالها متفاوت می باشد. به همین دلیل اندازه ها را از داخل ریل بگیرید و در حدود 3 ای 5 میل اندازه برای خلاصی کار بدهید.

فریزر ایستاده تک درب 5 فوت مخصوص بستنی

15,700,000 تومان
فریزر ایستاده تک درب 5 فوت مخصوص بستنی اگر شما به دنبال نگهداری مواد اولیه خود در دمای بسیار پایین گاها تا 30 درجه سانتیگراد هستید، قطعا می توانید از فریزر ایستاده تک درب 5 فوت مخصوص بستنی استفاده کنید اساسا فریزرها می بایست مجهز به کمپرسورهایی باشند که باز 404 کار می کنند، این فریزرها برای مکان هایی که فضای کمی دارند استفاده می شود.

فریزر ایستاده تک درب 80 سانت مخصوص بستنی

29,900,000 تومان
فریزر ایستاده تک درب 80 سانت مخصوص بستنی مدل FM-80-B12-WW-000 در صنایع برودتی حسینی فریزرها بر اساس ظرفیت سرمایی به دو دسته پروتئنی و بستنی تقسیم می گردند. پروتئنی مانند همبرگر و سایر فرآورده های گوشتی که می بایست در فریزر نگهداری شوند و بستنی که قطعا با آن آشنا می باشید. معمولا فرآورده های گوشتی در دمای منفی 12 درجه نگهداری می شوند، و بستنی ها در دمای منفی 20 درجه. لذا فریزرهای مخصوص پروتئنی تا بازه منفی 18 درجه تولید و فریزرهای مخصوص بستنی در بازه منفی تا 32 درجه تولید می گردند. به همین دلیل فریزرهای بستنی از قیمت بالاتری برخوردار هستند، زیرا در آنها از موتور یخچال با گاز 404 که موتور گران قیمتی است استفاده می گردد، و این افزایش قیمت را می توان در مقایسه با فریزرهای مخصوص پروتئنی مشاهده نمود. البته گاها مشاهده می شود برخی از مشتریان از فریزر فریزر ایستاده تک درب 80 سانت مخصوص پروتئنی برای بستنی استفاده می نمایند و بسیار راضی نیز هستند، اما این کار توسط صنایع برودتی حسینی تایید نمی گردد. و برای این مهم پیشنهاد می گردد از فریزر ایستاده تک درب 80 سانت مخصوص بستنی مدل FM-80-B12-WW-000 یا مدل های مشابه استفاده گردد.

فریزر ایستاده 5 فوت پروتئینی

13,700,000 تومان
فریزر ایستاده 5 فوت پروتئینی فریزر ایستاده تک درب 5 فوت مخصوص پروتئینی با داشتن توان سرمایشی تا منفی 18 پاسخگوی اکثر نیازها می باشد. یخچال ایستاده تک درب مدل RM-680-C12
 •  شماره تماس   02122329427   –   02177000787   –   09126011937   –   09129305380
 • دارای 24 ماه گارانتی
 • دو فن
 • ترموستات دیجیتال
 • تمام تزریق حتی نوک تاچ
 • با وان ABS درجه یک
 • ورق گالوانیزه رنگی کاشان
 • کمپرسور(موتور یخچال ) اصل
 • دارای سرمای یکنواخت در تمامی فریزر، و جواب گوی روزهای گرم تابستان
این محصول به دلیل کوچک بودن قابل استفاده در اکثر فضاهای کوچک می باشد. این محصول معمولا همیشه در انبار محصولات آماده کارخانه موجود است. در پایین این مطلب می توانید، اطلاعات تکمیلی در مورد این محصول را مطالعه نمایید.

فریزر ایستاده 80 سانت پروتئینی

24,900,000 تومان
فریزر ایستاده 80 سانت پروتئینی
 •  شماره تماس   02122329427   –   02177000787   –   09126011937   –   09129305380
 • دارای 24 ماه گارانتی
 • دو فن
 • ترموستات دیجیتال
 • تمام تزریق حتی نوک تاچ
 • با وان ABS درجه یک
 • ورق گالوانیزه رنگی کاشان
 • کمپرسور(موتور یخچال ) اصل
در صنایع برودتی حسینی فریزرها بر اساس ظرفیت سرمایی به دو دسته پروتئنی و بستنی تقسیم می گردند. پروتئنی مانند همبرگر و سایر فرآورده های گوشتی که می بایست در فریزر نگهداری شوند و بستنی که قطعا با آن آشنا می باشید. معمولا فرآورده های گوشتی در دمای منفی 12 درجه نگهداری می شوند، و بستنی ها در دمای منفی 20 درجه. لذا فریزرهای مخصوص پروتئنی تا بازه منفی 18 درجه تولید و فریزرهای مخصوص بستنی در بازه منفی تا 32 درجه تولید می گردند. به همین دلیل فریزرهای بستنی از قیمت بالاتری برخوردار هستند، زیرا در آنها از موتور یخچال با گاز 404 که موتور گران قیمتی است استفاده می گردد، و این افزایش قیمت را می توان در مقایسه با فریزرهای مخصوص پروتئنی مشاهده نمود. البته گاها مشاهده می شود برخی از مشتریان از فریزر فریزر ایستاده تک درب 80 سانت مخصوص پروتئنی برای بستنی استفاده می نمایند و بسیار راضی نیز هستند، اما این کار توسط صنایع برودتی حسینی تایید نمی گردد. و برای این مهم پیشنهاد می گردد از فریزر ایستاده تک درب 80 سانت مخصوص بستنی مدل FM-80-B12-WW-000 یا مدل های مشابه استفاده گردد.

فریزر ایستاده پرده هوا

63,000,000 تومان

فریزر ایستاده پرده هوا

فریزر ایستاده پرده هوا یکی از سیستم های برودتی پیشرفته در هایپر مارکت ها می باشد، چرا که اصولا در زمانی که درب فریزر باز باشد، محصولات منجمد نمی شوند، ولی این فریزر با داشتن چند شیشه میرال یا پلی کربنات باعث جلوگیری از هدر رفت سرما گشته و به خوبی فرآیند انجماد در آن صورت می پذیرد. البته بجز کلاس کاری و شیک بودن این فریزرها، حضور آنها در هایپر مارکت ها یک جز لازم برای تفکیک و گرید بندی هایپر مارکت ها گردیده است. لذا صنایع برودتی حسینی در مسیر توسعه صنعت برودتی کشور اقدام به ارائه فریزر ایستاده پرده هوا نموده و کشور را از واردات این محصول از سایر کشورها بی نیاز ساخته است، به طوری که سفارشات خارجی چندین برابر سفارشات داخلی در حال انجام است. برای کسب اطلاعات دقیق تر لطفا در پایین مطلب را دنبال کنید.

فریزر ایستاده پرده هوا درب دار

62,000,000 تومان
فریزر ایستاده پرده هوا درب دار اگر دقت کرده باشید در هایپر مارکت ها بخشی از یخچال پرده هوا دارای درب می باشد. آن بخش به احتمال زیاد همان فریزر ایستاده پرده هوا درب دار می باشد که جهت قراردادن محصولات بسیار حساس به سرما یعنی محصولاتی که به دمای زیر صفر نیاز دارند استفاده می گردد. این فریزرها به دلیل برخورداری از درب، اجازه خروج سرما را نمی دهند و به همین سبب محصولات داخل آن از افت سرما در امان می باشند. و می توانند دمای منفی 30 درجه را برای شما به ارمغان بیاورند. هر چند مزیت کلی یخچال های ایستاده پرده هوا به نداشتن درب است، اما برای یک دست شدن ظاهر مغازه این فریزرها می توانند نقش مهمی را ایفا کنند، و مشتری در یک لاین بتواند خرید خود را انجام داده و بعد به سمت قسمت های بعدی حرکت نماید. در این میان یکی از فریزرهای ایستاده پرده هوا که به شما پیشنهاد می شود محصول کارخانه صنایع برودتی حسینی با برند M می باشد، که شما را به تمامی اهدافی که از خرید این فریزرها دارید می رساند. در ادامه مطلب به مشخصات این فریزرها پرداخته ایم:

آخرین محصولات

آخرین محصولات

آخرین محصولات